Благоустрій та ремонт тротуарів (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 17.04.2020 10:41

Жашківська ОТГ, ремонт, благоустрій, тротуариЖиття громади не зупинилося навіть в період карантину. У Жашківській ОТГ виконуються найнеобхідніші роботи з благоустрою та ремонту.

Зокрема, цього тижня розпочато ремонт ділянки тротуару по вул.Захисників України (біля Меморіалу Слави). Загальна площа ремонту становить 890 м2, сума коштів – 280 тис.грн.

Силами працівників Жашківського ВУЖКГ здійснюється впорядкування територій, прилеглих до тротуарів,  на вулицях Благовісна та Вокзальна, де минулоріч виконувалася заміна зношених труб мережі водогону.

Загалом, на комунальних дорогах Жашківської ОТГ заплановано проведення поточних ремонтів на загальну суму 2,5 млн.грн.; на капітальні ремонти тротуару по вул.Городищанській та частини тротуару по вул.Захисників України  виділено 2,4 млн. грн.