Виконком прийняв рішення про карантинні обмеження, посилаючись на постанову уряду

Дата: 10.04.2020 12:23

9 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради, в ході якого з-поміж інших питань обговорювалися і карантинні обмеження на території громади.
Зокрема, виконавчим комітетом були взяті до уваги зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які було прийнято урядом 8 квітня 2020 року.

Звертаємо увагу, що у згаданих змінах була дозволена діяльність поштова та кур'єрська, будівельні роботи, збирання та заготівля відходів, а також було дозволена робота хімчисток та закладів торгівлі будівельними матеріалами.  Але вже наступного дня Кабмін вилучив цей пункт. Тож, відповідно до постанови, наразі, на період карантину, робота перелічених об’єктів все ще під забороною.

Читати рішення виконавчого комітету