ОТГ - на карантині. Благодійність

Дата: 07.04.2020 09:40

карантин, благодійність, маски, Жашківська ОТГ, Ігор ЦибровськийЗа сприяння міського голови Ігоря Цибровського відбувається співпраця влади із представниками бізнесу. Вже повідомлялося про допомогу жителям громади та Жашківській ЦРЛ, яку надавали Віктор Вусик, Василь Присяжнюк.

«Висловлюю від імені всієї громади вдячність кожному, хто у цей непростий час іде назустріч: цих людей не доводиться просити двічі, наголошувати на потребах громади, пояснювати ситуацію – ставляться з розумінням та за першим зверненням реагують", - зауважує очільник громади.

А днями приватний підприємець Олександр Редченко придбав холодильник для харчоблоку Жашківської ЦРЛ. Керівник ТОВ «Агросервіс» Андрій Шевчук та підприємець Олександр Пісківець – закупили дистанційні термометри. Ярослав Силін – маски із тканини  та спанбонду, рукавички та антисептик».