Результати конкурсу

Дата: 27.03.2020 09:35

Фото без описуЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  27.03.2020                                                                                  № 47

Про визначення переможця конкурсу

з перевезення пасажирів на автобусних

міських і приміських регулярних маршрутах

«Автостанція – вул. Набережна»; «Автостанція – вул. Чкалова»;

«Вул. Свердлова – Цукровий завод»;

«Городище - Цегельний завод»; «Городище – Автостанція»;

«Цегельний завод – Автостанція»; «Жашків – Литвинівка»

Керуючись п. 12  власних повноважень ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», п. 49, 51, 53 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою

Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081, розглянувши протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному приміському регулярному маршруті загального користування від 19.03.2020 року, виконавчий комітет Жашківської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Визначити ФОП «Дергалюк Микола Іванович» переможцем конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних міських регулярних маршрутах загального користування «Автостанція – вул. Набережна»; «Автостанція – вул. Чкалова»;  « Вул. Свердлова – Цукровий завод»; «Городище - Цегельний завод»; «Городище – Автостанція»; «Цегельний завод – Автостанція».

2. Визначити ФОП «Савчук Ірину Андріївну» переможцем конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусному приміському регулярному маршруті загального користування «Жашків - Литвинівка».

3. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету Тернавській О.В. оприлюднити дане рішення на сайті Жашківської міської ради.

4. Доручити начальнику відділу юридичного забезпечення –юрисконсульту апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради – Куровській В.О. не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення, укласти з переможцями конкурсу договора, відповідно до умов конкурсу строком на п’ять років.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мельник А. В.

Міський голова                                                                       І. Цибровський

ПОГОДЖЕНО:

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                                    О.Тернавська

Начальник

відділу юридичного забезпечення-юрисконсульт                                       В. Куровська

апарату виконавчого комітету Жашківської  міської ради