Весняний благоустрій на стадіоні ім.Ю.Гагаріна

Дата: 30.03.2020 09:26

Фото без описуСтаном на сьогодні, з дотриманням правил карантину, працюють усі структурні підрозділи та комунальні підприємства Жашківської міської ради, які дбають про життєзабезпечення громади. Зокрема продовжуються і роботи з благоустрою.

Так, працівниками КУ «Стадіон імені Ю.Гагаріна» та відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради здійснюються полив молодих дерев – ялинок та дворічних дубів, висаджених нещодавно у парковій зоні стадіону, в кількості 500 штук.

Також особливу увагу приділяють тут догляданню газонної трави на футбольному полі, адже від щільності рослинного покриву та зволоженості ґрунту залежить травматизм спортсменів.

Працівники виконують роботу на віддалі, а отже дотримуючись дистанції та інших карантинних заходів.