50 тестів на коронавірус передано до Жашківської ЦРЛ (ВІДЕО)

Дата: 21.03.2020 16:55

Фото без опису21 березня в Жашківську ЦРЛ було передано 50 експрес-тестів на коронавірус, закуплені народним депутатом України VII–VIII скликання і меценатом Валентином Ничипоренком. Він продовжує надавати допомогу населенню 199 виборчого округу, зокрема і жителям Жашківської громади. Загалом для районних лікарень Жашківського, Маньківського, Лисянського, Звенигородського, Тальнівського районів та м.Ватутіне придбано 280 тестів.

Передача тест-систем відбулася в присутності міського голови Ігоря Цибровського, за сприяння якого Жашківська ЦРЛ отримала фінансову допомогу.

У період пандемії Жашківську ЦРЛ не залишають без підтримки депутатський корпус та виконком Жашківської міської ради, депутати Черкаської обласної ради, підприємці.