A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Завдяки жашківським боксерам Черкаська область зайняла II-місце у турнірі імені П.Поповича

Дата: 18.03.2020 14:44
Кількість переглядів: 423

Фото без описуУ період з 9 по 14 березня, у м.Біла Церква, відбувся ювілейний ХХХV-й  відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, серед молоді, пам’яті, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

У  змаганнях взяли участь 131 найсильніших боксерів, майже з усіх областей України.

На престижних змаганнях виступила команда боксерів Жашківської ОТГ під керівництвом тренера Самар І.Д.

Бронзовим призером майстерського турніру став учень ДНЗ «Жашківського АТПЛ» Смілянець Владислав посівши III-місце, у ваговій категорії 49 кг., виконав норматив «кандидата в майстри спорту України з боксу»,  Олександр Репецький -56кг, Халупка Роман -64кг, Тимощенко Руслан-69кг, дали бій титулованим суперникам але задовільнились 9-м місцем.

Слід відзначити, що завдяки жашківським боксерам в командному заліку Черкаська область зайняла II-місце на турнірі (2 золоті та 2 бронзові медалі).

Інформація: голова СК "Альянс" І.Самар