Річниця народження Т.Шевченка

Дата: 10.03.2020 10:44

Ім’я Шевченка уже стало невід’ємною частиною української літератури, живопису та ідеї свободолюбства українського народу. Цьому поетові, як діячеві культури, встановлена найбільша у світі кількість монументів. Його «Кобзар» перекладено більш ніж ста мовами.

10 березня у Жашкові біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди 206-ї річниці народження великого Кобзаря. Вшанування митця відбувалося з участі мешканців і гостей міста, зокрема і представників влади району та громади.