Увага! Конкурс!

Дата: 06.03.2020 13:11

Для визначення підрядчиків по наданню послуг з поточного ремонту об’єктів благоустрою на території  Жашківської об’єднаної територіальної громади (поточний ремонт дорожнього покриття (струменевий метод,гарячий асфальтобетон) Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  просить опублікувати на сайті Жашківської ОТГ оголошення, щодо проведення конкурсу на надання послуг з поточного ремонту об’єктів  благоустрою Жашківської ОТГ з слідуючим переліком документів:

1.      Засвідчена копія статуту (при наявності).
  2. Виписка з Єдиного державного реєстру.
  3.      Засвідчена копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та

організацій.

1. Довідка про взяття на облік платника податків(в разі наявності)
  2.      Довідка ДПІ про відсутність заборгованості перед бюджетом, станом на момент подання заявки.
  3.      Довідка про наявність механізмів, спеціалізованої техніки (власних чи орендованих).
  4. Довідка про наявність виробничого та інженерно-технічного персоналу.
  5.      Довідка про  попередні договори з виробниками та постачальниками будівельних матеріалів та інформація про сертифікат якості.
  6.     Ліцензія з додатками.
  7.      Інформація про обсяг та місце виконання відповідних робіт за 2019рік.
  8. Інформація щодо дотримання умов договору в частині гарантійного терміну обслуговування та усунення дефектів протягом даного терміну.
  9. Наявність відповідної матеріально-технічної бази, технологічний комплекс машин та механізмів, власні або довгостроково орендовані потужності.
  10.      Калькуляція на ремонтні роботи
  11.      Відгук замовників за 2019 рік, щодо наданих послуг по аналогічних договорах.

Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок із учасниками конкурсу:

Корчак Віктор Володимирович, в.о.начальника Жашківського ВУЖКГ

Ражева Ірина Володимирівна, провідний юрист Жашківського ВУЖКГ-секретар конкурсної комісії

Телефон (04747) 6-07-20;

-    Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися в одному екземплярі, в паперовому вигляді в опечатаному конверті, який повинен бути належним чином промаркований з обов´зковим зазначенням найменування і адреси Організатора конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу, а також назва Учасника конкурсу, його юридична адреса, номери контактних телефонів. Пропозиція друкується та підписується Учасником або особою, повноваження якої оформлені належним чином. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входять до складу конкурсної пропозиції. Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути звірені печаткою Учасника та підписом уповноваженої особи.

-   Конкурсна документація повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

-   Подається особисто або надсилається поштою рекомендованим листом за адресою: м. Жашків, Черкаська область, 19200, Україна, вул. Соборна,50 з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних.

-   Строк подання – до 17-00 год. 16 березня 2020 року .

Місце розкриття конкурсних пропозицій: Черкаська область м. Жашків вул..Соборна,50-Жашківське ВУЖКГ 17 березня 2020 року о 10.00годині.