Міжнародний конкурс «Джерело надії» (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 05.03.2020 14:19

Фото без опису29 лютого проходив Міжнародний конкурс «Джерело надії»  у м.Києві в Національному університеті технологій та дизайну. Учні  комунального закладу "Мистецька школа» Жашківської  міської ради, що на Черкащині, взяли активну участь в інструментальному жанрі, кожен у своїй категорії, і здобули 9 почесних місць.

І ось такі результати:

Зразковий дитячий ансамбль гармоністів (Керівник  Іван  Сухий, заслужений працівник культури України) виборов Гран Прі  і на вимогу залу виступив «на біс».

Учень Оверчук Олег (акордеон) -3-тє місце, а в дуєті з  братом  Дмитром зайняли -2-ге місце (викладач Суха Л.В.), с.Скибин.

Учні Степанюк Дмитро (гармоніка) та Коробко Дмитро (баян)  - стали Дипломантами  1-го ступеню, а учні Уросов Віталій (баян) – лауреатом 3-го місця, Врочинський Павло (гармоніка)-лауреатом 2-го місця, Дрозденко Олександр (гармоніка) –лауреат 1-го місця, а Маловічко Ярослав (гармоніка)  став лауреатом Гран-Прі (викладач І.Сухий).

Тож хочеться, щоб музика у Жашкові розвивалась, мистецтво процвітало. І виступи юних дарувань - яскравий цьому приклад.

Інформація: Заслужений працівник культури, музикант, педагог, керівник зразкового дитячого ансамблю гармоністів, викладач Мистецької школи Жашківської міської ради - Іван Сухий