Відеофлешмоб від Представництва ЄС в Україні «Україна та Європа: прямуємо разом»

Дата: 02.03.2020 16:47

poster_EU_flashmob

Представництво ЄС в Україні запрошує жителів Чернігівщини взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом». Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні. Його мета – сприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

1. Зняти коротке відео на тему «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як Ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у Вашому місті тощо.
  2. Перевірити, аби відео відповідало технічним вимогам:
    – Тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook.
    – Будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера.
    – Хороша якість відео вітається.
    – Бажаною мовою є українська.
  3. Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram:
    – Розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації, яку ви представляєте.
    – Поставити хештег #ЄвропаЦеЯ.
    – Позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).
  4. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням http://bit.ly/EU_flashmob та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

Найкращі відеороботи будуть об’єднані в ролик від Представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах наприкінці року.

Крім того, автори відео зможуть взяти участь у Фестивалі регіонального кіно, який відбудеться 16 березня у Києві. Цей фестиваль об’єднає авторів роликів із Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей. Там учасники зможуть презентувати власні відео, а також ознайомитися із роботами інших учасників.

Джерело: https://gurt.org.ua/news/events/58552/