Жашківське ВУЖКГ інформує. Весняний благоустрій розпочато

Дата: 20.02.2020 16:05

Фото без описуТрадиційний весняний благоустрій у Жашкові розпочався в лютому – завдяки теплій безсніжній погоді.

Зокрема, працівниками Жашківського ВУЖКГ активно ведеться прибирання, підмітання місць загального користування, збирання із тротуарів та аварійно небезпечних місць посипкового матеріалу, що не був використаний упродовж зими, очищення проїжджої частини від нанесеного ґрунту біля бордюрів. Ця робота виконується вручну, з завантажуванням сміття на трактор. Тож потребує чималих затрат часу.

Наводиться лад на дорогах із твердим покриттям: поверхня вирівнюється грейдером.

Фото без опису«Залишився матеріал для підсипання доріг, який не використався в минулому році. Тож маємо можливість покращити стан проїжджої частини на окремих вулицях на периферії,» - зауважує міський голова Ігор Цибровський.

Теплі погодні умови завадили лише виконати весь обсяг робіт із санітарної обрізки дерев, адже невдовзі рослинність почне розвиватися. Аварійні дерева на територіях закладів освіти, у місцях загального користування ліквідовано.

Міським головою проведено огляд місць, де будуть встановлюватися та оновлюватися дорожні знаки. В першу чергу увага приділятиметься ділянкам біля закладів освіти, місцям підвищеної небезпеки.дорогам, де жвавий рух.