Жашківське ВУЖКГ інформує: ліквідовано аварійні ситуаціі на двох об’єктах

Дата: 14.02.2020 14:49

Фото без описуПрацівники Жашківського ВУЖКГ спільно із працівниками Жашківського РЕМу 14 лютого проводили роботи з ліквідації аварійної ситуації по вул. Соборна, 10.

О 5:00 мешканці будинку повідомили, що напруга в електромережі занизька. Будинок від електропостачання тимчасово було відключено. Як з'ясувалося в ході обстеження мережі, пошкоджено кабель подачі напруги.

Кабель частково було замінено, електропостачання відновлено.

У зв’язку з тривалою експлуатацією вийшла з ладу запобіжна група на підстанції по вул.Паркова, в результаті чого залишилися без електрозабезпечення споживачі приватного сектору та вуличне освітлення. Працівниками ВУЖКГ здійснено ремонтні роботи, перевірено лінію електропостачання та відновлено постачання електроенергії.