Фінансування закладів освіти

Дата: 14.02.2020 09:53

Фото без описуДіти - наше майбутнє! Відділ освіти створює належні та комфортні умови перебування їх у навчальних закладах громади, турбується, щоб вихованці мали все необхідне для дотримання особистої гігієни в умовах  закладів освіти та перебували у чистих приміщеннях з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

На початку лютого закуплено миючих засобів на суму 105,3 тис. грн. відповідно до потреби на рік. На ці кошти придбано рідке мило туалетне та господарче мило, пральний порошок, сода кальцинована, засіб для миття посуду,  санітарні засоби для прибирання приміщень, харчоблоків, вбиралень тощо. На весь зазначений товар наявні сертифікати якості та  відповідні документи, що підтверджують його походження та безпечність в повному обсязі. Миючі засоби – це мала частка того, чим сьогодні забезпечуються заклади освіти завдяки бюджету громади.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/09-45-36-13-02-2020/