Міський голова Ігор Цибровський привітав ФСК "Жашків" з перемогою в «SOCCER.BIZ.UA» League-1 із футзалу

Дата: 14.02.2020 09:04

Фото без описуЯк повідомлялося раніше, Жашківчани вибороли Кубок «SOCCER.BIZ.UA» League-1 з футзалу 2019-2020. Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату виконкому Жашківської міської ради міський голова Ігор Цибровський привітав ФСК «Жашків» з перемогою:

«Хочу розділити з вами радість перемоги, подякувати за ваші зусилля, за те, що відстояли честь Жашкова. Ви не просто примножуєте спортивні досягнення нашої громади, а й є взірцем для підростаючого покоління - що не менш цінно. Зичу вам здоров’я, обходитись без травм, а в подальшому – успішних ігор і перемог!».

У дарунок футболісти отримали торт у вигляді футбольного поля та з рахунком 6:3, з яким наша команда і виборола кубок.