Жашківське ВУЖКГ інформує

Дата: 14.02.2020 08:27

Фото без опису      Роботи за період 10-14 лютого 2020 року

- Підсобними працівниками  проводяться роботи з санітарної очистки дерев та вивезення гілля в ЗОШ №4 .

-Працівниками підприємства проводяться планові роботи по прочищенню центральної  каналізаційної системи по вул.Соборна.

- Працівниками благоустрою проводиться зняття стихійної реклами із залізобетонних опор по вул.Перемоги.

- Працівниками благоустрою проводиться очищення тротуарів та бордюр по вул.Соборна в сторону ЗЗСО №3

- Працівниками благоустрою проводяться роботи по прибиранню територій парків та прилеглої території біля памятників.

- Працівниками благоустрою проведено демонтаж та монтаж автобусної зупинки біля дитячої установи №5 по вул.Лікарняна

- Працівниками благоустрою проводиться санітарна підрізка насаджень та прибирання зеленої зони в районі Перемоги,40

- Працівниками водопровідної дільниці завершено ремонтні роботи та встановлено водяні колодязі на центральному водогоні по вул.Перемоги.

- В результаті пориву старої труби центрального водогону по вул.Черкаська ,що стався 12.02.2020  року – працівниками водопровідної мережі виконано ремонтні роботи та відновлено водопостачання в той же день.

- 13.02.2020 року на свердловині першого підйому №1 вийшов з ладу двигун. Для безперебійного забезпечення водопостачанням споживачів-задіяно до роботи свердловину першого підйому №2. Наразі працівниками підприємства проводяться ремонтні роботи.