Випускник Жашківського ДЮКФП став срібним призером Чемпіонату Києва із гремплінгу

Дата: 13.02.2020 08:22

9 лютого пройшов Чемпіонат Києва із гремплінгу, в якому успішно взяв участь жашківчанин, випускник Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Олег Полотняк, ставши срібним призером змагань.

Це вперше Олег взяв участь у змаганнях у цій віковій категорії. Сьогодні він виступає за спортивний клуб «Спарта», тренує Олега Алексан Мхітарян. Та у вихідні наш спортсмен продовжує тренуватися в ДЮКФП, де перші спортивні здобутки отривав під наставництвом Сергія Москаленка. Наразі Олег готується до Чемпіонату Черкаської області з панкратіону. Привітаймо земляка із першими успіхами у дорослому спорті та побажаймо успіху в подальших змаганнях!

Щоб переглянути відео бою, натисніть тут