Жашківське ВУЖКГ інформує

Дата: 07.02.2020 11:27

Фото без описуПерелік робіт за період з 3 по 7 лютого

- Підсобними працівниками  проводяться роботи з санітарної очистки дерев та вивезення гілля в ЗОШ №4.

- Для запобігання наїзду автотранспортних засобів на тротуар, працівниками підприємства проводяться роботи по встановленню бар’єрного огородження на виїзді з бічних вулиць: Березова, Серпнева, Малинова, Яблунева по вул.Сорокотязька.

- В зв’язку з частими засміченнями каналізаційної системи біля багатоквартирних будинків, працівниками підприємства виконано роботи по прочищенню центральної  каналізаційної системи міста.

- Працівниками благоустрою проводиться прибирання обрізаного працівниками РЕМ гілля вздовж ліній електропередач по вулицях: Шевченка, Курчатова, Лікарняна, Пирогова, Павлова.

- Працівниками благоустрою проводиться зняття стихійної реклами із залізобетонних опор міста.

- Працівниками благоустрою проводиться очищення тротуарів та бордюр від напливів бруду від світлофору до готелю "Глорія".

- Підсобними працівниками проводено заміну дорожніх знаків по вул.Захисників України.

-  Підсобними працівниками проводено встановлення нових сміттєвих урн біля спеціалізованої школи №1 та замінено сміттєві урни на тротуарі по вул.Героїв АТО-Перемоги.