ФСК "Жашків" - переможець«SOCCER.BIZ.UA» League-1 з футзалу 2019-2020

Дата: 03.02.2020 09:18

Фото без описуЖашківчани вибироли Кубок «SOCCER.BIZ.UA» League-1 з футзалу 2019-2020.  У грі за перше місце з "Ятрань-80" наша команда ФСК "Жашків" зіграла блискуче - 6:3. Перемогу жашківчани присвятили своєму колезі Василю Сопінському, котрий восени минулого року передчасно пішов із життя.

Це четверта спроба наших любителів спорту завоювати кубок з футзалу. Тренер команди Богдан Лавренюк зауважує: «Останній сезон ми викладалися на повну. Було зіграно 12 турів. Ми показали чудові результати, високий рівень, і це незважаючи на те, що тренувальної бази в нас нема. Велику роль мала підтримка команди. Спасибі всім, хто приїхав вболівати за нас – ви підбадьорювали  і надихали».

Наразі футболісти з нетерпінням чекають на результати конкурсу «Кращий гравець «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу 2019-2020», в якому бере участь жашківчанин Олексій Піддубний, та кому вперше буде вручено приз «Кращий воротар" імені В.Сопінського, започаткованого цьогоріч.

Вітаймо наших футболістів та побажаймо успіху претенденту на звання «Кращий гравець»!!!