Прогноз погоди на 1-10 лютого

Дата: 31.01.2020 14:25

Фото без описуОстанній зимовий місяць починається з чергового потепління. «Хвиля» тепла у вихідні буде зумовлена виходом чергового циклону з атлантичної серії.

У суботу хмарності побільшає, пройдуть невеликі опади, переважно у вигляді дощу, місцями можливі тумани, температурний фон слабко позитивний. У неділю в теплому секторі циклону очікуються прояснення на небі, без істотних опадів. Південні вітри за допомогою сонця підвищать денну температуру до 8-10º тепла. На початку наступного тижня в тиловій частині циклону очікується прохолодніша погода. Пройдуть періодичні зливові дощі.

На 2 лютого. Хмарно. Часом дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1..6º, вдень 5..10º.

На 3 лютого. Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень часом дощ, подекуди з мокрим снігом. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень 1..6º.

На 4 лютого. Вночі невеликий, вдень помірний дощ. Температура вночі та вдень 0..+5º.

На 5 лютого. Вночі місцями невеликий мокрий сніг та дощ, вдень без опадів. Температура вночі та вдень -2..+3°.

Орієнтовно на 6-10 лютого. Без опадів. Температура вночі 3-9° морозу, вдень 0-6° морозу.

Джерело: метеостанція Жашків