Жашківське ВУЖКГ інформує

Дата: 30.01.2020 09:48

Фото без опису28.01 працівниками Жашківського ВУЖКГ встановлено автобусну зупинку по вул. Княгині Ольги, проводилася заміна ламп вуличного освітлення в мікрорайоні Цегельного заводу.

29.01. – санітарна обрізка дерев на Соборній площі (біля будівлі «Укрпошти»), збір та вивезення сміття у с.Марійка.

30.01 – комунальники завершують санітарну обрізку у парку Слави, здійснюють прибирання території та вивезення гілок. Наразі  проводиться демонтаж і монтаж водяних колодязів центральної мережі водопостачання по вул.Перемоги 40; вивезення сміття в с.Вільшанка; заміна ламп вуличного освітлення, що вийшли з ладу, в районі Жашківської ЦРЛ, чистка проїжджої частини повз бордюри – вул..Соборна (від м-ну «Універмаг» до «Глорії»).