Заборгованість до бюджету Жашківської громади становить майже 5 млн.грн.

Дата: 30.01.2020 08:44

Фото без описуШановні жителі громади, звертаємо вашу увагу на те, що 2019 рік завершився, але разом з тим є несвідомі громадяни, підприємці та підприємства, які, можливо, в міру своєї безвідповідальності не сплатили податки в повній мірі. Зокрема, хочемо наголосити, що станом на 01.01.2020 року заборгованість до бюджету громади становить 4 689 000 грн в т.ч.:

• орендна плата – 528 600 грн,
  • земельний податок – 295 700 грн,
  • податок на нерухоме майно – 53 500 грн,
  • інші податки, в т.ч. єдиний податок – 310 800 грн,
  • заборгованість по підприємствах – банкрутах – 3 500 400 грн.

Відповідно до Податкового кодексу (ст. 266 та ст. 287) кожен громадянин та підприємець несе відповідальність за своєчасну та в повній мірі сплату податків. За прострочення встановлених строків сплати нараховується пеня.

Також, хочеться зауважити, що недоотримані кошти могли б бути спрямовані на поліпшення інфраструктури громади, на розвиток закладів освіти та культури, вирішення соціальних питань. Тому

переконливо просимо вас бути небайдужими, відповідальними громадянами та у найкоротший термін сплатити заборгованість по вищезазначених податках. В разі несплати боргу виконавчий комітет Жашківської міської ради змушений буде вживати заходів щодо стягнення заборгованостей згідно з чинним законодавством

Дякуємо за розуміння та співпрацю.