Приз «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу носитеме ім'я Василя Сопінського

Дата: 28.01.2020 09:25

В цьому сезоні Оргкомітет прийняв рішення - буде визначено кращого воротаря «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу - приз носитеме ім'я Василя Сопінського - повідомляється на сайті "Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка".

Оргкомітетом визначено перелік претендентів на це звання. Участь у голосуванні візьмуть представники всіх команд (одна команда матиме право одного голоса), члени Оргкомітету. Всі анктети після голосування буде оприлюднено на сайті. Також буде проведено голосування і у соціальній мережі Фейсбук - у спільноті "Футбол Уманщини". Результати голосування у ФБ буде прирівняно до голоса предстаника команди чи оргкомітету.

Джерело: http://umanfootball.com.ua/news/news1/26771-bude-viznacheno-kraschogo-vorotarya-soccerbizua-lgi-z-futzalu-priz-nositeme-mya-vasilya-sopnskogo.html