Працівники культури громади – на варті збереження народних традицій та фольклору

Дата: 24.01.2020 08:39

Фото без опису23 січня на базі Жашківського міського будинку культури пройшла нарада директорів, керівників художніх клубних закладів та бібліотекарів громади. Нарада проходила під керівництвом начальника відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інни Білик та директора МБК Катерини Рибаченко.

Обговорювались питання стосовно звітності, ведення та оформлення інформаційних куточків та документації.

Особливу увагу приділили питанню відродження фольклорного жанру. Один раз на квартал кожна клубна установа має провести в обов’язковому порядку один захід фольклорного спрямування. Наймасштабніший захід – свято проводів зими «Веснонько чарівна» - запланований на 29 лютого.