Як жашківчани Іспанію підкорювали. До 29-ї річниці створення Зразкового ансамблю гармоністів (ВІДЕО)

Дата: 17.01.2020 12:11

Фото без описуЗразковий дитячий ансамбль гармоністів Мистецької школи Жашківської міської ради у січні 2020 відзначає 29 річницю з дня створення. Засновником та незмінним керівником жашківського колективу, відомого далеко за межами України, є Заслужений працівник культури України Іван Сухий. Учні Івана Івановича, як і він сам – багаторазові лауреати та переможці конкурсів і фестивалів, рекордсмени, володарі десятків найвищих нагород – гран-прі. Один із найвизначніших серед останніх – Міжнародний конкурс "Catalunya braik", що проходив в Іспанії в м.Калелія. Розповідь про поїздку до Іспанії лягла в основу цієї відеорозповіді.