Юні щедрувальники віншували жашківчан (ВІДЕО)

Дата: 15.01.2020 11:44

Саме напередодні ввечері кожен господар очікував до своєї домівки дітей-щедрівників! Щоб на все обійстя пролунало ДОЗВОЛЬТЕ ЗАЩЕДРУВАТИ!

З найкращими побажаннями діти переодягнувшись ходили від двору до двору: щедрого врожаю на все збіжжя, щедрого приплоду на худобу, щедрого столу та хороших прибутків! А ще в нашому народі казали:"Меланка прийшла Василя привела" та у ніч обсівали оселі гостинних господарів збіжжям на достаток та добробут! Не маючи змоги обійти всі домівки нашої громади, маленькі сіячки з «РОМАШКИ» звертаються до кожного мешканця, незалежно від статі та віку, незалежно від посади та соціального становища з найкращими і найщирішими побажаннями добра, миру та благополуччя на увесь прийдешній рік! З НОВИМ РОКОМ! Джерело: http://zhashkiv4.dytsadok.org.ua/news...