Змагаються боксери

Дата: 20.12.2019 09:48
Кількість переглядів: 663

Стрімко, з особливим напруженням завершується спортивний календар 2019 року для боксерів Жашківщини.

У м.Львові  пройшов чемпіонат Збройних Сил України, де жашківчанин Харченко Ігор у ваг.катег. 75кг., зайняв 1-місце ставши чемпіоном ЗСУ.

В м.Обухові відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, де жашківчанин Євич Петро у ваг. катег. 69кг., зайняв 1-місце ставши чемпіоном турніру.

В м. Івано-Франківську відбувся  чемпіонат України з боксу серед  жінок-молоді, юніорок та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова. В учениць ДНЗ «ЖАТПЛ», Тернесюк Аліни, 5-місце та Бурлаки Єлизавети зайняте 3-місце і титул бронзовою призерки чемпіонату України серед жінок-молоді.

В м. Умані відбувся відкритий кубок УДПУ з боксу памяті В.Т.Ткаченка. Жашківчани Репецький Олександр, Ісаєнко Єдгар, та Євич Петро, зайняли 2-місце отримавши грамоти медалі та грошові винагороди.

23-24 грудня в спортивній залі ДНЗ «ЖАТПЛ» відбудеться відкритий турнір з боксу на кубок міського голови  І.Цибровського. Вхід вільний.