Як у Литвинівці калиту кусали

Дата: 19.12.2019 14:50

Фото без описуЗахід під назвою «Ой, калита, калита, із чого ж ти вилита?» було підготовлено і проведено сільською бібліотекою спільно з сільським будинком культури села Литвинівка, та за участю ветеранської організації при підтримці в.о. старости села Чернеги І.О. Свято  складалося з двох частин та проходило в два етапи:

? Перша частина свята відбулася 12грудня в приміщенні сільської бібліотеки, куди завітали гості від 35 і старші. Люди поважного віку радо відгукнулися на запрошення організаторів та принесли не тільки страви української кухні, а ще й багатий досвід своєї молодості.  Жителька села Виноградова Оксана Анатоліївна принесла власноруч випечену Калиту, прикрашену маком та вишнями.

? Другу частину свята було проведено для дітей та підлітків в приміщенні Литвинівського сільського будинку культури наступного  дня 13 грудня – з ворожінням, танцями на коцюбі, кусанням Калити.

Протягом всього свята відтворювалися українські народні пісні та традиції.