Жашківське ВУЖКГ інформує

Дата: 02.12.2019 19:28

Фото без описуЦього тижня на новій гілці водопроводу по вул.Городищанській працівниками Жашківського ВУЖКГ розпочато підготовчі роботи з монтажу та встановлення розпридільчих колодязів. Кошти на дані роботи передбачені та виділені з місцевого бюджету. Після завершення будівництва водопроводу та ущільнення ґрунту тут планується будівництво тротуару.

Проводиться санітарна обрізка дерев – від сьогодні комунальники працюють у парку Слави.

Наразі облаштовано кабінети відокремленого підрозділу, у якому працюватиме поліцейський Жашківської ОТГ. Кабінети виділені у приміщенні готелю. Тут уже проведено ремонтні роботи, закуплено необхідне обладнання, техніка та встановлено сигналізацію.