Учні міської школи №4 взяли участь у челенджі "За здоровий спосіб життя" (ВІДЕО)

Дата: 29.11.2019 10:39
Кількість переглядів: 1329

Фото без описуВ рамках програми "За здоровий спосіб життя" учні нашого закладу долучилися до челенджу за викликом учнів Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9. Школярі 7, 9.10 класу із захопленням монтували відеоролики. Теоретичні знання здобуті на уроках основ здоров"я втілювалися практично.

Джерело: http://zhashkiv4.school.org.ua/news/09-20-44-27-11-2019/

 

 

 

 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних