І тур Чемпіонату України "Дитяча ліга" з волейболу

Дата: 28.11.2019 16:14

Фото без описуВолейбольна команда юнаків Жашківської спеціалізованої школи №1 розпочала боротьбу в Чемпіонаті України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2004 р.н. Змагання, у яких беруть участь 14 команд (збірні міст, областей, спортивних шкіл з усієї України), проходитимуть у три тури. Перший тур відбувся 21-24 листопада у м. Полтава. Спортсмени зіграли 5 ігор з командами ДЮСШ м.Сокаль (Львівська обл.), ДЮСШ м.Овруч (Житомирська обл.), ДЮСШ №4 м.Чернівці, КДЮСШ №1 м.Тернопіль і КДЮСШ м. Нетішин (Хмельницька обл.) та здобули 3 очки. Участь у змаганнях проходить за підтримки відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

Джерело: http://zhashkiv1.school.org.ua/news/19-28-24-26-11-2019/