ІІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва

Дата: 26.11.2019 15:25

Фото без описуУ рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2019 року проводилась ІІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва  для учнів 9-11 класів.

Учні  Жашківської спеціалізованої школи №1  з поглибленим вивченням окремих предметів також вирішили випробувати свої творчі знання і вміння  в Олімпіаді. І недарма, тому що  за свої досягнення отримали заслужені нагороди.      Так, Склярук Вікторія- учениця 10-Б класу отримала Диплом І ступеня, учениця 10-А класу- Жуніна Лада нагороджена Дипломом ІІ ступеня, учениця 9-А класу- Ремінна Марія  отримала Диплом ІІІ ступеня. А надихнула та підготувала конкурсантів їх вчитель з образотворчого мистецтва- Деркач Тетяна Олексіївна.

Оцінювало конкурс журі, до складу якого входили  викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/16-06-22-25-11-2019/