СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Настільний теніс. Футзал

Дата: 26.11.2019 13:23

Фото без описуНАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС. 23 листопада в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся турнір Жашківської громади з настільного тенісу (парні ігри).

У змаганнях взяли участь 12 пар представників Жашківської ОТГ та с. Кривчунка. Перемогу святкувала команда "Олімп" (Коваль Олександр, Гричина Олег), ІІ місце - команда "55" (Остапенко Олег, Тернавський Юрій), ІІІ місце - команда "Ух" (Ліщук Сергій, Бурлака Анатолій).

Переможці і призери були нагороджені медалями та цінними подарунками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

ФУТЗАЛ. 24 листопада 2019 року команда Жашківської громади в рамках І туру «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу поступилась 4:3 команді ФК «Христинівка».