Дата: 22.11.2019 11:00

Фото без описуНа виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №231-р, у період з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні  було оголошено Тижнем безпеки дорожнього руху.

З 11.11. 19 р по 15.11. 19 р. в закладах  загальної середньої освіти  були організовані різноманітні  заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму. Учні  шкіл мали змогу дізнатися про правила безпеки руху на дорозі, грали в ігри, проходили квести та конкурси, переглядали відеоуроки з  безпеки руху.      З учнями СПШ №1  були  організовані зустрічі  з представниками дорожньої поліції міста Жашкова , проведені показові уроки з надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях та  здійснено перегляд навчального відео- уроку «Первинна підготовка». З метою пропаганди та звернення уваги учнів до необхідності забезпечення захисту життя та здоров'я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки на дорозі 15 листопада,  в рамках тижня безпеки дорожнього руху, було проведено єдиний національний урок "Безпечна країна".

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/16-03-58-20-11-2019/