Увага!  Громадське обговорення!

Дата: 18.11.2019 19:09

Фото без опису            За поданням виконавчого комітету Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Світанкова, 49-г в місті Жашкові Черкаської області, яким передбачається:
уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини території з метою реконструкції існуючої будівлі телятника та прибудов під гаражі та отримання містобудівних умов та обмежень.

Територія, загальною площею 0,2142 га планується використовуватися для реконструкції існуючої будівлі телятника та прибудов під гаражі, розміщення адміністративно-побутового приміщення та малих очисних споруд типу «Біотал». Будівлю колишнього телятника детальним планом території передбачається реконструювати під гаражі для легкових  та великовагових автомобілів та розміщення адміністративно-побутового приміщення. Також детальним планом території передбачається влаштування площадки для стоянки великовагових та легкових автомобілів.

Пропозиції щодо охорони навколишнього природного середовища:

1. максимальне збереження ґрунтово-рослинного покриву в місцях розміщення будівель, споруд, доріжок, площадок та прокладки інженерних комунікацій;
  2. вертикальне планування території, що забезпечує поверхневий стік дощових і талих вод без ерозії поверхні ґрунту;
  3. захист ґрунтів від хімічного і бактеріального забруднення;
  4. озеленення території з високим рівнем благоустрою, догляд та очищення території;
  5. якісний догляд за зеленими насадженнями;
  6. своєчасний ремонт дорожнього покриття під’їздів;
  7. покриття проїздів, під’їздів,пішохідних доріжок і площадок повинно бути тверде, без канцерогенних виділень;
  8. якісне санітарне прибирання території та під’їзних доріг;
  9. влаштування площадки для контейнерів зі сміттям, своєчасне вивезення сміття та відходів функціонування на місцеве сміттєзвалище.

Розробник детального плану території комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Термін обговорення з 19.11.2019 року по 19.12.2019 року включно.

Адреса для подання пропозицій та зауважень щодо даного детального плану території:

Виконавчий комітет Жашківської міської ради; вул. Захисників України, 17 (колишня назва  - вул. Костромська) м. Жашків Черкаської обл., 19201;
тел.  (04747) 6-11-41; 6-17-97.

Форма подання пропозицій довільна, анонімні звернення не розглядаються.

Пропозиції приймаються з 19.11.2019 по 19.12.2019 року включно.

Графічні матеріали додаються.