Жашківські гармоністи підкорили Іспанію

Дата: 04.11.2019 10:06

Фото без описуІз 27 по 30 жовтня жашківські гармоністи перебували у ІСПАНІЇ, м.Калелія. Вони брали участь у Міжнародному конкурсі "Catalunya braik".

Результати такі: Ансамбль гармоністів - Гран-Прі, солісти гармоністи Маловічко Ярослав-1-ше місце, Дрозденко Саша-1-ше місце, Уросов Віталій- 2ге місце, Сухий І.І.- 1-ше місце. З нами їздила Дрозденко Анастасія (номінація -танці, кер. Бакуменко В.С.)-два 2-гих місця. Хороша молодь у нас на Жашківщині. Ми висловлюємо вдячність депутатам міської ради та Цибровському Ігорю Андрійовичу за підтримку. В кінці конкурсу ми вручили український коровай, вишитий рушник, герб міста Жашкова та книгу "Київська земля-колиска Тараса" представникові мерії міста Калелія.

Цими досягненнями днями поділився на своїй сторінці у Фейсбук Заслужений працівник культури, керівник Зразкового дитячого ансамблю гармоністів Іван Сухий.

Пишаймося нашими земляками!