Річниця визволення України від фашистських загарбників

Дата: 04.11.2019 09:40

Фото без описуДруга світова війна принесла незчисленну кількість загиблих, зруйнованих доль, трагедій.  Наш народ і до сьогодні із сумом та гіркотою згадує про ті болючі події, які торкнулися практично кожної родини. Ми не маємо права  це забути.

З нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників, 75 річницю якого відзначили цьогоріч, на Жашківщині проходили заходи. Зокрема, заступник міського голови Алла Мельник, в числі представників районної влади, трудових колективів та жителів міста взяла участь у мітингу біля Меморіалу Слави.  Литвинівським СБК та Литвинівським ЗЗСО І-ІІ ступенів було проведено захід на знак героїчного подвигу і жертовності українського народу в цій страшній війні. Його учасники вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за майбутнє своїх дітей та онуків, та поклали квіти до Обеліску Слави. Працівники Скибинського будинку культури та жителі села віддали  шану загиблим воїнам хвилиною мовчання та  покладанням квітів до меморіалу.

Інформація - відділ культури, молодіжної політики,

спорту та туризму Жашківської міської ради