Подаруй театру «рукавички»! Юна жителька Жашкова презентувала гуртківцям МБК свої іграшки

Дата: 24.10.2019 11:05

Фото без описуЦьогоріч на базі Жашківського міського будинку культури запрацював дитячий ляльковий театр. Наразі він нараховує 12 дітей-акторів. Театр дебютував навесні  п’єсою «Казки бабусі Катрусі». На прем’єру були запрошені школярі, дошкільнята і  рідні маленьких акторів.

Своїх героїв учасники театру виготовляли власноруч,  і наразі у їхній колекції нараховується 10 ляльок. Та чим більше іграшок-рукавичок, тим більше можливостей для театру! Тож семирічна  жителька Жашкова Ангеліна презентувала свої іграшки гуртківцям МБК: «Мені братики колись їх подарували. Але я вже доросла такими гратися, тому вирішила віддати свої шість «рукавичок» в театр. Тепер це не просто іграшки – а справжні актори!».

Учасники театру наразі готують нові п’єси для дошкільнят.

Тож якщо серед старих іграшок вашої дитини є такі-от «рукавички» - презентуйте їх гуртківцям Жашківського МБК. Подаруйте забутим лялькам активне, насичене, гастрольне життя в театральній ляльковій трупі!