У районі вітали людей поважного віку

Дата: 04.10.2019 15:04

Фото без опису1 жовтня у читальній залі Жашківської центральної районної бібліотеки ім. Д.Гуменної відбувся районний захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. На зустріч-концерт «Життя прожить - не поле перейти» завітало чимало жашківчан поважного віку.

Зі словами вітань до них звернулися заступник голови Жашківської РДА Таїсія Федоренко, заступник голови Жашківської районної ради Людмила Мазур.

Свою повагу та щире захоплення талантами, працьовитістю і життєлюбством старшого покоління висловив очільник Жашківської міської об’єднаної громади Ігор Цибровський. Як наголосив міський голова, люди поважного віку – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Цього дня звучало багато пісень у виконанні працівників культури Жашківського РБК ім. П.Демуцького, народного аматорського хорового колективу «Ветеран» Жашківського РБК ім. П.Демуцького (кер. В. Дубик), народного аматорського фольклорного колективу «Спадщина» Жашківського РБК ім. П.Демуцького (кер. В.Красномовець). Ліричні нотки концерту додали поетичні рядки Валентини Леушиної, Валентини Самойленко.