Міський голова привітав  дошкільних працівників із професійним святом

Дата: 28.09.2019 19:56

27 вересня - загальнонаціональне свято День вихователя і всіх дошкільних працівників.

У Жашківській міській об’єднаній громаді налічується 8 дошкільних установ. Вихованням підростаючого покоління у них займаються 85 працівників. Усього у громаді налічується 648 дошкільнят. Як відомо, діти дошкільного віку потребують пильної уваги, терплячості та догляду. Тож можемо лише уявити, скільки зусиль щодня докладають працівники дитсадків, аби їхні вихованці росли здоровими, життєрадісними, розумними, аби підготувати їх до навчання у школі, допомогти адаптуватися у колективі й соціалізуватися.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету й апарату виконкому Жашківської міської ради міський голова Ігор Цибровський привітав  колективи дошкільних установ із професійним святом. Та наголосив на важливості їхньої роботи, адже саме працівники дошкільних установ готують базове підґрунтя для виховання та розвитку дітей у майбутньому. Винуватцям свята Ігор Андрійович подякував за професіоналізм та любов, які вони вкладають у свою щоденну нелегку працю. І вручив солодкі презенти колективам дитсадків.