A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Увага! Конкурс!

Дата: 28.08.2019 15:58
Кількість переглядів: 430

«Інформація про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з виготовлення технічної документації з  нормативної грошової оцінки земель села Вільшанка Жашківського району Черкаської області

1. Оголошується конкурс з відбору виконавців послуг з  виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного села Вільшанка Жашківського району Черкаської області.

Умови надання пакету документів:

Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка “Для відбору виконавців робіт по розробленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Вільшанка Жашківського району Черкаської області” із зазначенням дати проведення відбору Виконавців.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт по оцінці земель;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через, свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи -підприємця) згідно додатку № 2 "Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах ";
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента юридичної особи);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки земель;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент.

Конкурс відбудеться 07 жовтня 2019  року об 11 год. в приміщенні Жашківської міської ради за адресою: м.Жашків, вул.Захисників України, 17, тел. (04747) 61142, (04747) 61797.

Документи на участь в конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою до 27 вересня 2019 року включно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь