У Жашкові вшанували пам’ять захисників України

Дата: 29.08.2019 11:00

Фото без описуСьогодні 29 серпня, в Україні вперше відзначили День пам’яті захисників України.

Саме 29 серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці.
За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Пройшов пекло Іловайського котла, та ризикуючи життям, виніс з-під обстрілу трьох побратимів, наш земляк, депутат Черкаської обласної ради Юрій Жмуд.

Жашківчани цього дня взяли участь в урочистостях та акціях покладання квітів до банера, на місце якого невдовзі буде встановлено пам’ятник учасникам АТО/ООС. Хвилиною мовчання та молебнем пам’ять воїнів вшанували представники влади, трудових колективів, ветерани російсько-української війни, пересічні жителі громади.

Загиблих захисників України також хвилиною мовчання вшанували учасники засідання сесії Жашківської міської ради.