Волонтерка-жашківчанка додала барв головному стадіону громади

Дата: 11.08.2019 14:32

Фото без описуНа стадіоні ім..Ю.Гагаріна продовжуються активні роботи з благоустрою працівниками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (ВКМПСТ). Уже відремонтовано та пофарбовано трибуни, проводиться систематичне викошування території та догляд за футбольним полем.

Зокрема для поливу поля було встановлено резервуар. Громіздку ємність працівники ВКМПСТ вирішили пофарбувати. А завдяки зусиллям юної жашківчанки – Алли Зволінської, котра запропонувала свою допомогу, резервуар став арт-об’єктом. Дівчина зобразила на резервуарі мультгероїв: козаків-футболістів. Яскраві тепер і ворота стадіону: юна художниця зобразила на них вогняні м’ячі.

Над малюнками Алла працювала 10 днів, - і безкорисно. Працівники ВКМПСТ висловлюють вдячність волонтерці за такий креативний подарунок громаді.