Увага!  Громадське обговорення!

Дата: 05.08.2019 08:13

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою вулиця Польова, 17  міста Жашкова Черкаської області.

Детальний план території розробляється з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Для уточнення червоних ліній прилеглих вулиць та параметри проїздів, межі та конфігурацій земельних ділянок та для отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва.

Розробник детального плану комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Термін обговорення з 05.08.2019 року по 05.09.2019 року включно.

Адреса для подання пропозицій та зауважень щодо даного детального плану території: Жашківська міська рада; вул. Захисників України,17 м. Жашків Черкаської обл., 19201;   тел.  (04747) 6-11-41; 6-17-97.

Форма подання пропозицій довільна, анонімні звернення не розглядаються.

Пропозиції приймаються з 05.08.2019 року по 05.09.2019 року включно.

Графічні матеріали додаються.