У районі обговорювали проблеми роботи медичних закладів та закладів освіти (ВІДЕО)

Дата: 05.08.2019 08:04

Фото без опису30 липня в сесійній залі Жашківської районної ради відбулася робоча зустріч т.в.о. голови, першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Т. Висоцького  з керівництвом Жашківської районної державної адміністрації, Жашківської районної ради, головами об’єднаних територіальних  громад району, депутатами Жашківської районної ради, Жашківської міської ради.

Присутні в залі бговорювали проблеми роботи медичних та освітніх закладів району. Активну участь у зібранні взяли міський голова Ігор Цибровський, представники депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату виконкому Жашківської міської ради.

Детальніше - у відеоматеріалі матералі ТРК "Жасмін".