Вечір танців під відкритим небом отримав інший формат

Дата: 31.07.2019 12:22

Фото без опису28 липня, в неділю, відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (ВКМПСТ) знову був організований вечір танців під відкритим небом «для тих, кому за…» . Зазвичай танці відбуваються під звуки духового оркестру під керівництвом Андрія Верталецького. Цього разу організатори розважальну програму доповнили піснями у виконанні жіночого вокального ансамблю «Горлиця» Марійківського сільського клубу (кер.Василь Самборський) та продекламованою Віталієм Білозіром власною поезією.

Таким чином, захід отримав інший формат, і прості перехожі погожого літнього вечора мали нагоду насолодитися і живою музикою, і співом, і поетичним словом. Варто зауважити, аудиторія таких вечорів поволі молодшає, а інтерес до них росте.

Передбачається, керівництвом ВКМПСТ і надалі запрошуватимуться аматорські колективи та митці на подібні заходи. Тож усіх прихильників танців та аматорського мистецтва чекаємо щонеділі, о 16:00 в парку Слави.

БІЛЬШЕ ФОТО - НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ В Facebook