Жашківчани - переможці турніру Черкаської області зі стрітболу

Дата: 31.07.2019 10:31
Кількість переглядів: 1143

Фото без опису28 липня в смт. Маньківка відбувся турнір Черкаської області зі стрітболу, в якому взяли участь збірна команда Жашківської громади, дві команди смт. Маньківка, м. Черкаси, м. Монастирище, м. Умань, Соколівська громада. У півфіналі наші баскетболісти перемогли збірну команду м. Черкас, а у фіналі м. Монастирище і стали переможцями турніру.

Вітаємо наших спортсменів!



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних