Футбол. Кубок пам'яті воїнів-афганців Ставищенщини

Дата: 22.07.2019 09:24

Фото без опису7 липня 2019 року на Ставищенській землі відбувся 22-й міжобласний футбольний турнір на кубок «Пам'яті воїнів-афганців Ставищенщини». З кожним роком все більше команд виявляють бажання взяти участь саме в таких турнірах пам'яті.

Турнір проходив на двох футбольних полях - на стадіоні імені Білецького села Гейсиха та на районному стадіоні Колос. На турнір прибули вісім футбольних команд: ФК «Любомир» (смт Ставище), ФК «Авангард» (с.Гейсиха Ставищенський район), ФК «Узин» (м.Узин Київська область), ФК «Нива» (м.Обухів Київська область), ФК «Маньківка» (смт Маньківка Черкаська область), ФСК «Жашків» (м.Жашків Черкаська область), ФК «Денихівка» (с.Денихівка Тетіївський район), ФК «Згурівка» ( смт Згурівка Київська) (Джерело: https://www.facebook.com/koo.usva2017/posts/2365166170472759/).

Команда ФСК "Жашків" Жашківської ОТГ зайняла почесне ІІІ мiсце. Наші футболісти висловлюють вдячність Олександру Пiскiвцю за надану пiдтримку в змаганнях.