Психологічна реабілітація воїнів АТО/ООС

Дата: 10.07.2019 08:57

Фото без описуПерший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Корчинська О.А. у співпраці з КУ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечнікова» та за сприяння Міністерства у справах ветеранів України провела засідання «круглого столу» на тему: «Психологічна реабілітація воїнів АТО/ООС. Міжнародний досвід»

Мета заходу -  сприяти широкому професійному та громадському обговоренню питань, пов'язаних із забезпеченням психологічної реабілітація воїнів АТО/ООС із залученням кращих практик міжнародного досвіду.

До вашої  уваги – резолюція «круглого столу».

ЗАВАНТАЖИТИ РЕЗОЛЮЦІЮ