ІНФОРМУЄ ЖАШКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 05.07.2019 10:15

«Правила охорони праці у сільськогосподарському  виробництві»,які затверджені наказом  Мінсоцполітики від 29.08.2018 року №1240.  Правила набрали чинність з 12.10.2018 року.

«Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів»,які  зареєстровано  в Міністерстві юстиції 19.09.2018 за №1082/32534. Правила набрали чинність з 12.10.2018 року.

Ці Правила поширюються на всіх юросіб та фізосіб, які провадять  діяльність у сільському господарстві і відповідно до законодавства використовують  найману працю, та працівників, що працюють у сільськогосподарському  виробництві.

Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання роботодавцями та працівниками під час виробництва сільськогосподарської продукції.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАВИЛА